Fashion i blogi

fashion

Fashion to w tłumaczeniu na język polski, moda. Moda w ubiorze towarzyszy nam wszędzie i posiada swoje bardzo ważne cele. Sa to: cel praktyczny czyli ubrania osłaniają nas przed zimnem, ochraniają nas przy pracy,  cel obyczajowości (etyczny) czyli szacunek do intymności własnej oraz innych, cel ozdobny, zdobi człowieka, podnosi jego godność, cel seksualny ma na celu zwracanie uwagi u potencjalnego partnera seksualnego jak również cel reprezentacyjny to znaczy, że dana moda reprezentuje to jakie poglądy ma człowiek człowieka jakie jest jego światopogląd.

Zwykle nie rozróżniamy powyżej wspomnianych celów jednakże wiemy do czego służą ubrania. W obecnych czasach chyba najważniejszym celem to jest przyciągać wzrok innych osób, być podziwianym i chwalonym za poczucie stylu. Moda to także naśladowanie. Wszystkie trendy jakie są kreowane przez projektantów ale także domy mody są najczęściej kopiowane i naśladowane przez gwiazdy a także śledzone przez mniej medialne osoby i czerpie się z nich pomysły na własne stylizacje. W modzie obecnie bardzo ważną rolę odgrywają blogi modowe, które to tworzone są przez tak zwane blogerki.

fashion

Najczęściej sa to dziewczyny które interesują się bardzo modą oraz mają pomysły na różne stylizacje, układają je, zakładają elementy danej stylizacji na siebie, robią sobie zdjęcia i umieszczają je na blogu z odpowiednim podpisem tak aby inni mogli korzystać z ich poczucia stylu a także umiejętności dobierania do siebie stroju i dodatków.  Fashion jest niesamowicie popularna na całym świecie i zmienia się w zależności od upodobania ludzi.

About author View all posts

swiat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *